Octonom Stand, Özel Tasarım Stand, Turizm, Vize Hizmetleri

Show More

1/1

STAND HİZMETLERİ

ASYA Uluslararası Fuarcılık standı sanatla yoğuran ve sonuçta hayallerinizi profesyonel yönetim anlayışı yanında mükemmel işçilikle birleştirerek hayata geçirmektedir.

ASYA Uluslararası Fuarcılık, projenizin birebir hayata geçirilmesinde ve tam zamanında teslim edilmesinde deneyimli ve konusunda uzman teknik kadrosuyla hizmet vermektedir.

Tasarım gurubu fuar stant hizmetleri dışında, kurumsal kimlik çalışmaları, teşhir stantları, bayi cephe ve showroom dizaynları ile de ihtiyacınız olduğunda çok yakınınızda olacaktır.

ASYA Uluslararası Fuarcılık sizi de, farkedilmeye davet etmektedir

TURİZM

ASYA Fuarcılık yurtdışı seyahatlerinizde bütçe ve tercihinize göre otel seçeneklerini sunmakta ve talep edilen otel rezervasyonlarını yaptırmaktadır. Fuar alanlarına en yakın otellerle fuar öncesi anlaşmalar yaparak en uygun fiyat garantisini müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca talep edilmesi halinde havaalanı - otel - fuar alanı arasında transfer hizmeti de verilmektedir.

ASYA Fuarcılık Seyahat ve Konaklama ile ilgili çalışmaları Garanti Vize hizmetleri aracılığıyla yürütmektedir. www.garantivize.org

© 2023 by Asya Fuarcılık 

1-800-000-0000   |  asyafair@gmail.com 

  • asya fuarcılık